SOCIÁLNE SIETE
  • SLOVENSKÁ ĽUDOVÁ MAJOLIKA-R r.s.p.

    „ZACHOVAJME DEDIČSTVO NAŠICH OTCOV PRE BUDÚCE GENERÁCIE.“
    „HENDIKEP NIE JE PREKÁŽKOU!„

Výroba tradičnej slovenskej majoliky

Počas našej výroby sme získali Certifikát o nezávadnosti výrobkov a Osvedčenie o zápise ochrannej známky „Slovenská ľudová majolika R“.

O NÁS
 
 

Viac ako 200 druhov výrobkov

Tradícia výroby slovenskej ľudovej majoliky siaha do 16. storočia. Hrnčiarstvo na územie dnešného západného Slovenska priniesli Habáni presídlení z Nemecka a Švajčiarska.

Naša výroba prebieha vo vlastných priestoroch. Tradičnú slovenskú ľudovú majoliku u nás vyrábajú umelci s dlhoročnou praxou, čo zaručuje kvalitu prevedených prác a vysokú estetickú úroveň výrobkov.

ZOBRAZIŤ PONUKU
 
 

Sociálny podnik zamestnávame hendikepované, znevýhodnené a zraniteľné osoby

Spoločnosť Majolika-R, s.r.o. je verejnoprospešný podnik, ktorého hlavným cieľom je dosahovanie merateľného pozitívneho sociálneho vplyvu poskytovaním spoločensky prospešnej služby.

Myšlienka zamestnávať hendikepované a znevýhodnené osoby vznikla už asi pred osemnástimi rokmi, kedy sme mali v našej dielni prvých hendikepovaných zamestnancov. Oficiálnu podobu ako Chránená dielňa sme nadobudli v roku 2011.

VIAC
 
 

Gastronómia so zážitkom

Máte radi domácu tradičnú kuchyňu a kvalitné vínko? U nás si prídete na svoje. Okrem gastronomického pôžitku si od nás môžete odniesť aj kus umeleckého zážitku.

ZOBRAZIŤ VIAC

Novinky

SLADKÁ BODKA OTVORENÁ - Tešíme sa na Vás :)

SLADKÁ BODKA OTVORENÁ - Tešíme sa na Vás :)

Milujete poctivú domácu kuchyňu? Príďte k nám do SLADKEJ BODKY /Nivy Bratislava/ a vychutnajte si výborný domáci obed. V našej ponuke nájdete čerstvé domáce plnené pirohy /sladké aj slané/, šúľance, šalátik, mäsité jedlo a každý deň teplú polievočku podľa aktuálnej ponuky. Aktuálne menu môžete sledovať každý týždeň na našej fb stránke. Okrem plného brucha odídete od nás aj s dobrým pocitom, že ste podporili náš sociálny podnik a teda našich hendikepovaných kolegov, ktorí pracujú aj v Sladkej bodke :-) Dobrú chuť Tím Sladkej bodky

NAVŠTÍVTE NÁŠ NOVÝ E-SHOP

NAVŠTÍVTE NÁŠ NOVÝ E-SHOP

Radi by sme Vám dali do pozornosti náš nový e-shop, cez ktorý si z pohodlia domova môžete objednať naše ručne vyrábané keramické výrobky. www.vyrobkyzkeramiky.sk V našej ponuke nájdete výrobky tradičnej slovenskej ľudovej majoliky ale taktiež aj modernej bodkovanej vintage keramiky, či tradičnej hrnčiariny. Na výber máme množstvo úžitkových výrobkov - napr. hrnčeky, šálky, misky, taniere, ..... ktoré všetky môžete používať v umývačke riadu aj mikrovlnnej rúre; ale taktiež vyrábame veľa druhov výrobkov, ktorými si môžete okrášliť, ozvláštniť váš príbytok - napr. vianočné ozdoby, gule, vajcia, anjelikov na zavesenie či magnetku, ... Vyberte si z našej ponuky a vneste do svojho domova kus našej slovenskej tradície :-)

Referencie

Podnikateľka Slovenska 2015 – Úspešná živnostníčka

Jedným z najväčších úspechov pre „srdce“ firmy Majolika-R Renátu Hermysovú je jednoznačne víťazstvo v súťaži o podnikateľku Slovenska. Prekvapenie prišlo pri vyhlasovaní výsledkov, kde Renáta Hermysová získala za svoju dlhoročnú prácu v oblasti zachovávania tradičného remesla – keramiky a práci s hendikepovanými ľuďmi ocenenie „Podnikateľka Slovenska 2015 v kategórii Úspešná živnostníčka“.

POKRAČOVAŤ NA ČLÁNOK
 

Partneri