SOCIÁLNE SIETE
  • SLOVENSKÁ ĽUDOVÁ MAJOLIKA-R r.s.p.

    „ZACHOVAJME DEDIČSTVO NAŠICH OTCOV PRE BUDÚCE GENERÁCIE.“
    „HENDIKEP NIE JE PREKÁŽKOU!„

Výroba tradičnej slovenskej majoliky

Počas našej výroby sme získali Certifikát o nezávadnosti výrobkov a Osvedčenie o zápise ochrannej známky „Slovenská ľudová majolika R“.

Sprievodca online kasínovými hrami na Slovensku

Či už ste hráč alebo nováčik, kasína v našom zozname ponúkajú širokú škálu hier, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Blackjack, video poker, ruleta, kino, online sloty, kocky a mnoho ďalších hier. Noví hráči si môžu vybrať, či chcú hrať zadarmo alebo vložiť skutočné peniaze.

Ako sa hovorí, dom vždy vyhráva. V niektorých online kasínových hrách sú však šance lepšie ako v iných. Preto vám predstavujeme najobľúbenejšie a zároveň najvýnosnejšie online casino hry.

Živý poker je jediná kasínová hra, pri ktorej sa nehrá priamo proti softvéru kasína, čo ju robí veľmi výnosnou.

Podobne ako poker, aj blackjack má komplexnú stratégiu, ktorá hráčom umožňuje výrazne znížiť výhodu kasína. Túto takzvanú základnú stratégiu však dodržiava len veľmi málo hráčov. Inak by kasína v Las Vegas nezarobili miliardy ročne len na prehrách v blackjacku.

Baccarat je v slovenských kasínach mimoriadne obľúbený. V Las Vegas a najmä v ázijských kasínach však môžete nájsť aj iné exotické verzie baccaratu.

Existujú rôzne formy rulety: americká ruleta a francúzska ruleta. Hlavným rozdielom je, že americká ruleta sa hrá s dvoma nulami, zatiaľ čo francúzska ruleta s jednou nulou. Francúzska ruleta je preto pravdepodobne výnosnejšou formou.

Hracie automaty sú zďaleka najpopulárnejšou kasínovou hrou, ak to berieme ako základ počtu dostupných hier a príjmov kasína. Koncept automatu je jednoduchý a originálny.

O NÁS
 
 

Viac ako 200 druhov výrobkov

Tradícia výroby slovenskej ľudovej majoliky siaha do 16. storočia. Hrnčiarstvo na územie dnešného západného Slovenska priniesli Habáni presídlení z Nemecka a Švajčiarska.

Naša výroba prebieha vo vlastných priestoroch. Tradičnú slovenskú ľudovú majoliku u nás vyrábajú umelci s dlhoročnou praxou, čo zaručuje kvalitu prevedených prác a vysokú estetickú úroveň výrobkov.

ZOBRAZIŤ PONUKU
 
 

Sociálny podnik zamestnávame hendikepované, znevýhodnené a zraniteľné osoby

Spoločnosť Majolika-R, s.r.o. je verejnoprospešný podnik, ktorého hlavným cieľom je dosahovanie merateľného pozitívneho sociálneho vplyvu poskytovaním spoločensky prospešnej služby.

Myšlienka zamestnávať hendikepované a znevýhodnené osoby vznikla už asi pred osemnástimi rokmi, kedy sme mali v našej dielni prvých hendikepovaných zamestnancov. Oficiálnu podobu ako Chránená dielňa sme nadobudli v roku 2011.

VIAC
 
 

Zážitková Gastronómia

Máte radi domácu tradičnú kuchyňu a kvalitné vínko? U nás si prídete na svoje. Okrem gastronomického pôžitku si od nás môžete odniesť aj kus umeleckého zážitku. Neváhajte a rezervujte si u nás termín, na Vaše rodinné či firemné podujatie.

ZOBRAZIŤ VIAC

Novinky

Vychutnajte si Vaše obľúbené raňajky s Majolika-R

Vychutnajte si Vaše obľúbené raňajky s Majolika-R

Jemná a elegantná bodkovaná séria sa hodí do každej domácnosti. Vychutnajte si z nej Vaše obľúbené raňajky!

SLADKÁ BODKA NA NIVÁCH OTVORENÁ - Tešíme sa na Vás :)

SLADKÁ BODKA NA NIVÁCH OTVORENÁ - Tešíme sa na Vás :)

Milujete poctivú domácu kuchyňu? Príďte k nám do SLADKEJ BODKY /Nivy Bratislava/ a vychutnajte si výborný domáci obed. V našej ponuke nájdete čerstvé domáce plnené pirohy /sladké aj slané/, šúľance, šalátik, mäsité jedlo a každý deň teplú polievočku podľa aktuálnej ponuky. Aktuálne menu môžete sledovať každý týždeň na našej fb stránke: https://www.facebook.com/sladkabodkanivy Okrem plného brucha odídete od nás aj s dobrým pocitom, že ste podporili náš sociálny podnik a teda našich hendikepovaných kolegov, ktorí pracujú aj v Sladkej bodke :-) Sledovať nás môžete na

Referencie

Podnikateľka Slovenska 2015 – Úspešná živnostníčka

Jedným z najväčších úspechov pre „srdce“ firmy Majolika-R Renátu Hermysovú je jednoznačne víťazstvo v súťaži o podnikateľku Slovenska. Prekvapenie prišlo pri vyhlasovaní výsledkov, kde Renáta Hermysová získala za svoju dlhoročnú prácu v oblasti zachovávania tradičného remesla – keramiky a práci s hendikepovanými ľuďmi ocenenie „Podnikateľka Slovenska 2015 v kategórii Úspešná živnostníčka“.

POKRAČOVAŤ NA ČLÁNOK
 

Partneri