SOCIÁLNE SIETE
  • SLOVENSKÁ ĽUDOVÁ MAJOLIKA-R r.s.p.

    „ZACHOVAJME DEDIČSTVO NAŠICH OTCOV PRE BUDÚCE GENERÁCIE.“
    „HENDIKEP NIE JE PREKÁŽKOU!„

Výroba tradičnej slovenskej majoliky

Počas našej výroby sme získali Certifikát o nezávadnosti výrobkov a Osvedčenie o zápise ochrannej známky „Slovenská ľudová majolika R“.

Sprievodca online kasínovými hrami na Slovensku

Či už ste hráč alebo nováčik, kasína v našom zozname ponúkajú širokú škálu hier, ktoré vyhovujú vašim potrebám. Blackjack, video poker, ruleta, kino, online sloty, kocky a mnoho ďalších hier. Noví hráči si môžu vybrať, či chcú hrať zadarmo alebo vložiť skutočné peniaze.

Ako sa hovorí, dom vždy vyhráva. V niektorých online kasínových hrách sú však šance lepšie ako v iných. Preto vám predstavujeme najobľúbenejšie a zároveň najvýnosnejšie online casino hry.

Živý poker je jediná kasínová hra, pri ktorej sa nehrá priamo proti softvéru kasína, čo ju robí veľmi výnosnou.

Podobne ako poker, aj blackjack má komplexnú stratégiu, ktorá hráčom umožňuje výrazne znížiť výhodu kasína. Túto takzvanú základnú stratégiu však dodržiava len veľmi málo hráčov. Inak by kasína v Las Vegas nezarobili miliardy ročne len na prehrách v blackjacku.

Baccarat je v slovenských kasínach mimoriadne obľúbený. V Las Vegas a najmä v ázijských kasínach však môžete nájsť aj iné exotické verzie baccaratu.

Existujú rôzne formy rulety: americká ruleta a francúzska ruleta. Hlavným rozdielom je, že americká ruleta sa hrá s dvoma nulami, zatiaľ čo francúzska ruleta s jednou nulou. Francúzska ruleta je preto pravdepodobne výnosnejšou formou.

Hracie automaty sú zďaleka najpopulárnejšou kasínovou hrou, ak to berieme ako základ počtu dostupných hier a príjmov kasína. Koncept automatu je jednoduchý a originálny.

O NÁS
 
 

Viac ako 200 druhov výrobkov

Tradícia výroby slovenskej ľudovej majoliky siaha do 16. storočia. Hrnčiarstvo na územie dnešného západného Slovenska priniesli Habáni presídlení z Nemecka a Švajčiarska.

Naša výroba prebieha vo vlastných priestoroch. Tradičnú slovenskú ľudovú majoliku u nás vyrábajú umelci s dlhoročnou praxou, čo zaručuje kvalitu prevedených prác a vysokú estetickú úroveň výrobkov.

ZOBRAZIŤ PONUKU
 
 

Sociálny podnik zamestnávame hendikepované, znevýhodnené a zraniteľné osoby

Spoločnosť Majolika-R, s.r.o. je verejnoprospešný podnik, ktorého hlavným cieľom je dosahovanie merateľného pozitívneho sociálneho vplyvu poskytovaním spoločensky prospešnej služby.

Myšlienka zamestnávať hendikepované a znevýhodnené osoby vznikla už asi pred osemnástimi rokmi, kedy sme mali v našej dielni prvých hendikepovaných zamestnancov. Oficiálnu podobu ako Chránená dielňa sme nadobudli v roku 2011.

VIAC
 
 

Zážitková Gastronómia

Vyrob si svoju bubble waffle :-) Máte radi naše sladké pokušenie? Radi by ste si so svojimi rodinnými príslušníkmi, priateľmi, či kolegami z práce vytvorili wafflu presne svojej chuti? Aj toto Vám ponúkame....neváhajte a kontaktujte nás.

ZOBRAZIŤ VIAC

Novinky

NOVINKY Z DIELNE MAJOLIKA-R

NOVINKY Z DIELNE MAJOLIKA-R

Obedové sady tanierov v rôznych prevedeniach - hlboký tanier s priemerom 20 cm a plytký tanier s priemerom 26 cm. Nádherné precízne ručne maľované dekóry určite osviežia váš stôl. Tieto a mnoho ďalších už nájdete aj v našom e-shope :-).

Príďte k nám do SLADKEJ BODKY :-)

Príďte k nám do SLADKEJ BODKY :-)

Už ste nás boli pozrieť na Nivách? Ak nie, je najvyšší čas prísť ochutnať niečo z našej stálej ponuky alebo príďte na výborné denné menu :-) Sledujte nás na instagrame a majte vždy prehľad o aktuálnom týždennom menu : sladkabodka_nivy

Referencie

Podnikateľka Slovenska 2015 – Úspešná živnostníčka

Jedným z najväčších úspechov pre „srdce“ firmy Majolika-R Renátu Hermysovú je jednoznačne víťazstvo v súťaži o podnikateľku Slovenska. Prekvapenie prišlo pri vyhlasovaní výsledkov, kde Renáta Hermysová získala za svoju dlhoročnú prácu v oblasti zachovávania tradičného remesla – keramiky a práci s hendikepovanými ľuďmi ocenenie „Podnikateľka Slovenska 2015 v kategórii Úspešná živnostníčka“.

POKRAČOVAŤ NA ČLÁNOK
 

Partneri